Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular 

E-ticaret paketlerimiz ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabını sıkça sorulan sorular bölümünde bulabilirsiniz.


Eticaret paketlerimiz için bakınız : http://www.devpaket.com/price-table.html 

Devpaket eticaret sistemlerini kullanmakta olduğunuz süre içerisinde yapılan güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanmaktasınız .

Devpaket E-ticaret Paketleri’ni kullanan müşterilerimizin sitelerindeki kart işlemlerinin güvenliği, 128-Bit SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir ve işlem sonucu sisteme kaydedilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz. Bu sebeple ne siz, ne personeliniz ne de Devpaket ekibi kart bilgilerine hiçbir şekilde erişemez.

Devpaket altyapısı itibari ile api desteği ve web servis aracılığı ile Logo, Nebim, Mikro, Dia , SAP gibi ülkemizde en çok kullanılan muhasebe programları ile entegre çalışabilmektedir. Firmalara özel entegre çözümlerimiz için satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz .

Evet . En az şahıs firması olmanız gerekmekte .